JAK SI USTELEŠ,TAK SI SEDNEŠ

Odpovědět
Uživatelský avatar
HANZTD
Příspěvky: 858
Registrován: 22 bře 2009 12:33
Bydliště: ÚSTÍ NAD LABEM
Kontaktovat uživatele:

JAK SI USTELEŠ,TAK SI SEDNEŠ

Příspěvek od HANZTD » 30 pro 2010 01:42

MĚ TAK NAPADLO,POCHLUBTE SE ,JAK KDO SEDÍTE ;-) 8-) URČO SE RÁDI PODÍVÁME VŠICI *thumbs up*
A HNED ZAČÍNÁM ,,SEDÁKY SPEED váha 8kg možno 6ti BOD - SKELET LAMINÁT ,POTAH - MOLITAN A TAKOVÁ PŘÍJEMNÁ LÁTKA ,POLŠTÁŘKY POD STEHNA A NA BEDRECH ,POHODLNÝ KOUSKY ,TEDA ASPOŇ PRO MĚ A TO ,JAKO PRO MAJITELE JE HLAVNÍ *jokingly* (pár jedinců už v nich sedělo)
DÁL MUŽETE PŘEDVÍDST ,JAK STE SE POPRALI S UCHYCENÍM,,,JA TEDA DO OKTY VYMEJŠLEL DLOUHO A BYTELNĚ ,ČTVERCOVEJ RÁM Z PROFILŮ A VÁHA ASI 9kg :D SEDÁK K RÁMU-OKOPČENÝ SPARCO A VYŘEZANÝ Z HLINÍKU :-) NOCO ,ALE DRŽÍ A KDYKOLIV MUŽU VYNDAT A DAT ORIGO SEDÁKY ,,foto momentálně nemam :-/ (TEN HLINÍK JE TAM TROŠKU VIDĚT NA FOTO V AUTĚ) 8-)
PÁSY 3" NIKOLAS RACING POHODLNÝ A DRŽEJ ,UCHYCENÝ DO ORIGO PÁSOVEJCH BODŮ VPŘEDU I VZADU ,MOŽNO 4-6ti BOD ,MAM POUŽITO 4 BOD ,
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
OI 66 AGR rv 97 4x4 SEDAN NESERIE ! POWERED BY Já + TDIfun + TDIgarage ! :\'(
T5 77 AXB rv 04 2x4 LÓ0NG NESERIE ! POWERED BY Já + TDIfun + TDIgarage ! :\'(
PC NEANDRTÁLEC 774634483 hanzoctavia@seznam.cz

Uživatelský avatar
HANZTD
Příspěvky: 858
Registrován: 22 bře 2009 12:33
Bydliště: ÚSTÍ NAD LABEM
Kontaktovat uživatele:

Re: JAK SI USTELEŠ,TAK SI SEDNEŠ

Příspěvek od HANZTD » 30 pro 2010 01:56

ZE ZADU ,VČETNĚ MONTÁŽE PÁSŮ ,,KAŽDEJ SOLO UCHYCENEJ *thumbs up*
SEDÁKY JSOU NASTAVENÝ V MÍRNYM ZÁKLONU ,PRO MĚ POHODLNÝ I NA DLOUHÝ CESTY A OBĚ POSUNOVATELNÝ VPŘED-VZAD NA POJEZDECH FRS 8-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
OI 66 AGR rv 97 4x4 SEDAN NESERIE ! POWERED BY Já + TDIfun + TDIgarage ! :\'(
T5 77 AXB rv 04 2x4 LÓ0NG NESERIE ! POWERED BY Já + TDIfun + TDIgarage ! :\'(
PC NEANDRTÁLEC 774634483 hanzoctavia@seznam.cz

Uživatelský avatar
catdavid
Příspěvky: 1073
Registrován: 18 bře 2009 17:42
Bydliště: Olomouc

Re: JAK SI USTELEŠ,TAK SI SEDNEŠ

Příspěvek od catdavid » 30 pro 2010 19:56

No tak já budu sedět v LICO START(sparco junior),ale ještě to bude trochu trvat.Pásy budou 4bod :-P
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Chceš-li závodníkem býti, musíš čip od TDIFun míti.
GII-PD 96kw -úprava+soft TDIFUN 254ps/490Nm
Tel:603742155 cat.david@seznam.cz

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: JAK SI USTELEŠ,TAK SI SEDNEŠ

Příspěvek od Indi » 30 pro 2010 22:14

V těch sedačkách od HANZE, jsem měl možnost najet nějaký ten km a sedí se v nich moc dobře.
Ty podpěry zad v rozích jsou super *thumbs up*
A ty jeho držáky taky pecka, možná těžké, ale sedačka drží pevně a nevrtí se.
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

sifon
Příspěvky: 32
Registrován: 13 bře 2009 02:51

Re: JAK SI USTELEŠ,TAK SI SEDNEŠ

Příspěvek od sifon » 06 led 2011 11:24

Ja som zvolil kompromis a vymenil som social interier za Audi S4 sedačky s výhrevom...sedí sa v tom komfortne pritom to podrži aj nejakú zákrutu...

P.S. s dorobením kabeláže výhrevu a posuvu sa pohral Jipi :-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

xanhast
Příspěvky: 35642
Registrován: 07 led 2024 11:51

Re: JAK SI USTELEŠ,TAK SI SEDNEŠ

Příspěvek od xanhast » 08 led 2024 06:02


xanhast
Příspěvky: 35642
Registrován: 07 led 2024 11:51

Re: JAK SI USTELEŠ,TAK SI SEDNEŠ

Příspěvek od xanhast » 02 úno 2024 05:36

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

FrankJScott
Příspěvky: 8803
Registrován: 05 říj 2023 18:25

Excellent Product Website

Příspěvek od FrankJScott » 09 úno 2024 18:44

Please try Google before asking about Cool Product Guide c4588_5

Odpovědět