MD components

Odpovědět
alf.66
Příspěvky: 83
Registrován: 21 říj 2009 20:07

MD components

Příspěvek od alf.66 » 11 čer 2011 15:40

upozorněni
firma MD components.cz v zastoupeni p. Kabrtem, mi nabidla brzdovy set na přední napravu, ktery obnašel eco sadu velký 4píst s kotoučem straining,kterou mi doporučil jako nejlepši řešeni k memu vozidlu Audi A4 B6 1.9tdi. Zdělil mi že do 3 tydnu bude sada od zaplaceni vyrobena a dodana na danou adresu. Ja ji 20.3. t.r uhradil převodem na učet s tim že žiji mimo republiku a že ma sadu připravit a ja jak pojedu 30. 4 do čr mi ji odešle a ja si ji vyzvednu. Komlikace začala tim že ji nemohl odeslat protože došlo k nějakym potížim a nebyla vyrobena tak jsem si o tyden později domluvil že když pojedu kolem si ji u něj vyzvednu , vyzvedl jsem si jen čast s tim že maji komlikace ktere ale budou během dne už ale vyřešeny a on mi to pošle poštou, sice po tydnu ale něco odeslal s tim že mě hned informoval že balik odeslan, poslano čislo baliku a do 3 dnu jsem ho obdržel na uzemi nizozemi bez jakychkoliv problemu. Ma radost ze zminovane sady ovšem opadla ve chvili kdy jsem zjistil že poslal uplně jine držaky brzdovych třmenu na uplně jiny model vozidla a ja nejen že zaplatil dalši naklady ktere jsem musel mechanikovi dat ale na autě set neměl, volal jsem ihned panu Kabrtovi ten telefon hned zvedl a řekl že asi došlo k nějake chybě at mu vše nafotim a ihned mi pošle adaptery ktere potřebuji. ja ještě ten den vše nafotil a odeslal, ještě ten den mi přišla odpověd že vše ma na skladě a ihned odešle. od te doby nezveda telefon , na emaily neodpovida, požadal jsem ho at mi to pokud možno urychli že na to spěcham, že mam před sebou dlouhou cestu a bud budu muset dat stavajici brzdy do pořadku nebo dat novou sadu on však jen odepíše držaky odeslany nevidim dalši duvod komunikace, nebo doporučim vam někoho kdo vam je vyrobí a na požadani o čislo baliku mi odepíše vaše emaily ani nečtu jen se jim směji.
Takže bych chtěl zavěrem řici že jsem dal 20tis člověku ktery mi nedal ani kompletni zamluvene zboži, žadny doklad o koupi nic a ja mam v garaži zbytečnou věc. Seriozni firma-POZOR NA NÍ!!!
CHTĚL BYCH VÁS POŽADAT POKUD MI MUŽETE PORADIT JAK SE MAM V DANÉ SITUACI ZACHOVAT ABYCH SE BUD DOSTAL KE SVYM PENĚZUM ZPĚT, NEBO MĚL BRZDY KOMPLETNI PROSIM VÁS NAPIŠTE MI SZ, UVÍTAM KAŽDOU RADU, A CHCI VÁS UPOZORNIT AT NENALETÍTE JAKO JA.

Uživatelský avatar
huhu
Příspěvky: 98
Registrován: 14 bře 2009 08:21
Bydliště: Ivančice

Re: MD components

Příspěvek od huhu » 11 čer 2011 18:35

tak pokud máš podací lístek z pošty že jsi mu to odeslal z5 tak bych to řešil přz policii jelikož ty máš na výpise z banky že jsi mu pslal 20 tis a na jaké č. účtu
navíc si ulož, vytiskni email. komunikaci s ním včetně původní oblednávky co sis u něj vlastně ojednal
napiš mu že na něj podáváš trestní oznámení a navíc když ti nedodal ani fakturu tak to předáváš hospodářské krimimálce pro daňové podvody oni si ho už podají a properou tak že se nebude stačit divit
VW GIV AGR,Sprint 764, EGR OFF, KAT OUT TDIfun HI-TECH software
VW T5 AXB 77 r.v. 07 zatím série

alf.66
Příspěvky: 83
Registrován: 21 říj 2009 20:07

Re: MD components

Příspěvek od alf.66 » 11 čer 2011 20:05

v ponděli volam na ČOI poprosim je co mam dělat, koukal jsem a nejsem prvni. jsem z toho neštastny.nemluvě o tom že mi to tady někdo řikal a ja mu nechtěl věřit a měl ty ružove bryle. Ty už jsem rozšlapal.

Uživatelský avatar
catdavid
Příspěvky: 1073
Registrován: 18 bře 2009 17:42
Bydliště: Olomouc

Re: MD components

Příspěvek od catdavid » 11 čer 2011 20:20

No já už na něj taky něco zaslechl,tak se poptej na Vw clubu je tam dokonce nějaké téma.
Chceš-li závodníkem býti, musíš čip od TDIFun míti.
GII-PD 96kw -úprava+soft TDIFUN 254ps/490Nm
Tel:603742155 cat.david@seznam.cz

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: MD components

Příspěvek od TDIfun » 11 čer 2011 20:21

Pozor pan Kabrt ma vic problemu nez jen tenhle,.. nejsi jedinej.. :evil: :evil: :evil: :evil:
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

alf.66
Příspěvky: 83
Registrován: 21 říj 2009 20:07

Re: MD components

Příspěvek od alf.66 » 12 čer 2011 17:21

catdavid píše:No já už na něj taky něco zaslechl,tak se poptej na Vw clubu je tam dokonce nějaké téma.
prosim tě nemužu to nikde najit, nepomohl bys odkazem. dik

Fantik
Příspěvky: 263
Registrován: 14 bře 2009 03:03

Re: MD components

Příspěvek od Fantik » 12 čer 2011 17:24

Něco je tady: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... components" onclick="window.open(this.href);return false;

Jayson
Příspěvky: 25
Registrován: 04 čer 2009 14:34

Re: MD components

Příspěvek od Jayson » 18 čer 2011 07:52

http://www.czechsubaruclub.cz/forums.php?m=posts&q=1384" onclick="window.open(this.href);return false;

Dále vím ještě o pár lidech, kteří mají naprosto stejný problém jako ty.

alf.66
Příspěvky: 83
Registrován: 21 říj 2009 20:07

Re: MD components

Příspěvek od alf.66 » 19 čer 2011 11:07

Jako mi ted od něj přišly nějake držaky mechanik si s tim patek sobotu hral a daval to dokupy a je to na autě, brzdí to, uvidím co bude dal ale zjistil jsem že se kdysi od něj odtrhl kvuli těmto neshodam p. Pavlíček a ma svou firmu a kromě toho rad pomuže lidem ktere kabrt ošidil. přišti tyden jedu do čech zajdu na policii se zeptat co je možne s tim udělat a myslim že by mělo byt třeba i v takovych časopisech kde inzeruji lide sve produkty v tuningu i takova černa listina jako tady kde by tento člověk vedl a napalil by tim mnohem meně lidí. ja tenkrat na něj toto nevěděl, jinak bych do toho nikdy nešel.

FrankJScott
Příspěvky: 8777
Registrován: 05 říj 2023 18:25

Best Product Guide

Příspěvek od FrankJScott » 09 úno 2024 18:59

Please try Google before asking about Awesome Product Guide ed799bb

Odpovědět