Renovace předních lamp na Audi Allroad 2002

Odpovědět
Uživatelský avatar
Netfinity
Příspěvky: 54
Registrován: 16 bře 2009 10:41
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Renovace předních lamp na Audi Allroad 2002

Příspěvek od Netfinity » 30 čer 2014 11:15

Chlapi chtěl jsem se jen pochlubit. Včera jsem si nechal zrenovovat přední světla. Ochranná tvrzená lakovaná vrstva bylo hodně poškozená, špatně to už svítilo a hlavně to blbě vypadalo. Měl jsem sice sadu na renovaci, ale protože vím, jak krásně se plast pálí, tak jsem neměl odvahu si to zničit sám. Vsadil jsem na dlouholeté zkušenosti jednoho borce, co se do Vendryně přistěhoval z Brna. Světla dělal 6hodin, broušení, leštění, konzervace. Dostal jsem ještě ochrannou pastu, která zároveň zajistí hezký vzhled, teď si nevzpomenu co to bylo. Každopádně to mám po pár umytí znovu nanést na světla, nechat působit 20minut a pak to přeleštit odličovacím tampónem. Borec dělá i hloubkovou renovaci autolaku, podle praktik z USA. Taky nádherná práce.
Ukázka mých světel před a po:
audi_renovace_svetel.jpg
Ukázka renovace laku:
10409477_1442616089331595_4424855661976889507_n.jpg
Kontakt: https://www.facebook.com/jana.janku.735

Vřele doporučuji. Skvěle odvedená práce, borec makal v neděli, perfektní domluva.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Audi Allroad Quattro 2,5TDi V6 132kW, r.v.2002 | SW by TDIfun | zbytek v čisté sérii

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Renovace předních lamp na Audi Allroad 2002

Příspěvek od Indi » 30 čer 2014 22:25

Jeho práce vypadá luxusně *thumbs up*
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

xanhast
Příspěvky: 35992
Registrován: 07 led 2024 11:51

Re: Renovace předních lamp na Audi Allroad 2002

Příspěvek od xanhast » 07 led 2024 21:36


xanhast
Příspěvky: 35992
Registrován: 07 led 2024 11:51

Re: Renovace předních lamp na Audi Allroad 2002

Příspěvek od xanhast » 01 úno 2024 21:02

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

Odpovědět