CHF vs. ostatní

Odpovědět
Uživatelský avatar
TDIPOWER
Příspěvky: 416
Registrován: 13 bře 2009 12:57
Bydliště: Havířov

CHF vs. ostatní

Příspěvek od TDIPOWER » 20 zář 2010 15:34

Tohle je pokračování diskuze po sprintech ve Vyškově.
Indi.

Hele....dobrý postřeh...na žádném fóru nepřispívám už skoro rok, a z doslechu jsem se dověděl, že pan Vosáček z "tolerantního fóra" si mě bere do huby.......nechápu proč.....
A pro jistotu mě ještě zabanoval....taky nechápu proč....ale nevím kdy, protože nikde nechodím. Jen jsem se chctěl podívat, co teda napsal....
No to je úroveň..... :D :D :D

Malý vzkaz:
Michale, nenchám se brát od kluků do huby....bohužel. Ani od tebe, i když jsi můj idol *in love*
Mám v tom jasno, je mi líto... *stop*

Ale jde vidět, že máte spoustu času, pánové....dobře se bavím....ale protože nemám moc času, tak mě zase upozorněte, až se o mě bude psát... 8-)
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV, FMIC, 60mm straight-through exhaust, TDIfun HI-TECH software
SEAT Alhambra AUY 85kW, tiptronic, plná palba - 140PS 340Nm
tdi.upravy@email.cz

jajic
Příspěvky: 102
Registrován: 13 čer 2010 12:27

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od jajic » 20 zář 2010 15:39

Míro vklidu....ty nevíš,že všichni okolo Funa jsou divní? :-P

jajic
Příspěvky: 102
Registrován: 13 čer 2010 12:27

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od jajic » 20 zář 2010 15:43

.......ne je to prestavba....a od vas od funa teda se neda cekat normalni jednani jen pouze provokace takze tak asi......ale urcite jsi o tom aute slysel a muzes se podivat na topic nahore.....


.........jajic: pokud pises na toto forum tak respektuj pravidla, a rozhodne nestojime o vyvolavani hadek o coz se tady snazis nevim jestli vedome nebo nevedome, nicmene vysledky hovori jasne at se ti to libi nebo ne, od klavesnice jeste nikdo sprinty nevyhral, jinak ja chapu ze power nejezdi proto ze spis delal tdifunovi ostudu, kdyz ho treba porazila oktavka v kombiku, chapu ze to veme chut, nicmene kdyz uz se vam nedari tak nemusite kolem sebe kopat a delat "dusno" *jokingly*

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od TDIfun » 20 zář 2010 16:11

tsss a proc zase jako ja?? Ach jooo..... At si dela kazdi co chce, ja kam jsem prijel tak odtamtud dovezl pohar :-)
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Uživatelský avatar
TDIPOWER
Příspěvky: 416
Registrován: 13 bře 2009 12:57
Bydliště: Havířov

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od TDIPOWER » 20 zář 2010 17:15

Klidně do sebe šijte...ale tady je konkrétní důkaz zbytečné agrese. Tentokrát jsem úplně mimo dění, tak to nechápu... Tak až někdo bude říkat, že někdo provokuje, tak si vzpomeňte na toto.... No a sprintit jsem nepřestal rozhodně proto, kdo mě poráží.... ;-)
Když má někdo náročnou práci, malé dítě a staví barák, tak prostě nemůže stíhat vše....ale vydržte, ještě neumírám. Jen technologická přestávka.... 8-)
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV, FMIC, 60mm straight-through exhaust, TDIfun HI-TECH software
SEAT Alhambra AUY 85kW, tiptronic, plná palba - 140PS 340Nm
tdi.upravy@email.cz

jajic
Příspěvky: 102
Registrován: 13 čer 2010 12:27

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od jajic » 20 zář 2010 17:34

budeme se těšit.......ten hukot stíhačky v trenčíně byl nezapomenutelný *thumbs up*

Uživatelský avatar
marena tdi
Příspěvky: 281
Registrován: 03 čer 2009 11:51

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od marena tdi » 20 zář 2010 17:41

'jajic' ty jsi tam na CHF udelal pekne pozdvizeni :-o
Felicie

jajic
Příspěvky: 102
Registrován: 13 čer 2010 12:27

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od jajic » 20 zář 2010 17:45

marena tdi píše:'jajic' ty jsi tam na CHF udelal pekne pozdvizeni :-o
já?
já v podstatě nikoho nejmenoval,nikoho nenapadl
jen to tak nějak zafungovalo podle přísloví "potrefená husa se ozve" :-)
ale když to tak vidím,tak je asi lepší si udělat auto jen tak pro radost a srát na nějaké sprinty

Uživatelský avatar
TDIPOWER
Příspěvky: 416
Registrován: 13 bře 2009 12:57
Bydliště: Havířov

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od TDIPOWER » 20 zář 2010 18:16

jajic píše:budeme se těšit.......ten hukot stíhačky v trenčíně byl nezapomenutelný *thumbs up*
No ještě že tam nikdo pořádně nebyl! Spojka vydržela tradičně jen jednu jízdu....ale už se na tom pracuje. Čas byl dokonce horší než rekord KAMILAGTTDI, což je celkem slabota..... *tired* 13,8 ......tak špatně jsem už dlouho nezajel....
No ale zas bylo 35°, noo....
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV, FMIC, 60mm straight-through exhaust, TDIfun HI-TECH software
SEAT Alhambra AUY 85kW, tiptronic, plná palba - 140PS 340Nm
tdi.upravy@email.cz

jajic
Příspěvky: 102
Registrován: 13 čer 2010 12:27

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od jajic » 20 zář 2010 18:19

bylo 37 :-)

Odpovědět